Hakkımızda

Hatay Çevre Mühendisliği Hizmetleri Tic ve San Ltd Şti özellikle çevre mühendisliği konularında uzman kadrosuyla hizmet vermek amacıyla Hatay’da kurulmuş ilk çevre mühendisliği hizmetleri veren şirkettir.

2005 yılında Hatay Çevre Mühendisliği Hizmetleri Tic ve San Ltd Şti olarak kurulan firmamız, o tarihten bu yana kuruluşların, yatırım ve faaliyetlerini Çevre Mevzuatına uyumlu bir şekilde planlamaları, yürütebilmeleri, faaliyetlerinden kaynaklanan çevresel boyut ve etkilerini uluslararası kabul görmüş yönetim standartları çerçevesinde takip etmeleri, hukuki ve cezai risklerin ortadan kaldırılması konusunda hizmet vermektedir. Firmamız, Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi Ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesini alarak, Çevre Denetimi-İzleme, Çevre İzin ve Lisans İşlemleri ve Yeterlik Belgesi Tebliği kapsamında Çevresel Etki Değerlendirmesi Yeterlik Belgesi alarak ÇED yönetmeliği kapsamında ÇED İşlemleri ve Proje Tanıtım Dosyası İşlemleri kapsamında faaliyetine devam etmektedir.
Hatay Çevre Mühendisliği Hizmetleri Tic ve San Ltd Şti temelde, müşteri gereksinimi ve memnuniyeti odaklı pazar eğilimlerini ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen, gelen taleplere uzman kadrosu ile cevap verebilen, müşteriyi her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünün temini ve taahhüdünü yerine getirebilecek kurum olma esasına inanmaktadır.

VİZYONUMUZ
Çevre mühendisliği hizmetleri konusunda özel sektörde hizmet veren bir şirket olarak Türkiye genelinde yeteneklerimiz ile birlikte, zamanında ve sorunsuz bir hizmet sunmak ve bu hizmetlerin gelişimini ve devamlılığını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Hizmette kaliteyi öncelikli bir değer olarak kabul etmek, bilgi destekli hizmetlerimizi küresel seviyede geliştirmek, bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip ederek uygulamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, hizmetlerimizin gelişimini ve devamlılığını sağlamaktır.

İLKELERİMİZ
Hizmette kaliteyi öncelikli değer olarak en üst seviyede tutmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve şirketimizin saygınlığını korumak, kalite seviyemizin yükseltilmesi verimliliğin arttırılabilmesi için bilime ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.

EK İŞİMİZ DEĞİL, TEK İŞİMİZ ÇEVRE !